USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera Mendoza Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Română Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera

ex. Departamento Del Pasaje

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

11

Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera

 Δωρεάν Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera Διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Mendoza Terminal Bus και περίπου 8 λεπτά με τα πόδια από τον Πεζόδρομο Αλαμέντα.

Nave Cultural απέχει 350 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων to winery tour είναι σε απόσταση 950 μέτρων. Λέσχη Τένις της Μεντόσα επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera Διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από το Δημοτικό Ενυδρείο Mendoza.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπάνιο με πετσέτες.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 800 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Suipacha.

  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Governor Francisco Gabrielli
    9 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Mendoza Terminal Bus Station
    1,7 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 15:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera;

    Paseo Alameda καθώς και Teatro Tajamar βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera.
  • Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera;

    Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera στο κέντρο της πόλης.
  • Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera αποτελεί 28$.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Departamento Pleno Centro De Mendoza Con Cochera, Αργεντινή

1818 Villanueva Pasaje, Μεντόζα, Αργεντινή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © mendoza-hotels.com

All rights reserved